Ogłoszenia

Parafia Dobrego Pasterza w Górkach Śląskich

OGŁOSZENIA PARAFIALNE   18 - 25.06.2017


  1. Dziś przeżywamy XI Niedziele Zwykłą. Po południu zapraszam na nabożeństwo do Boga Ojca w intencji ojców o godz. 14:30.

  2. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.,  a w sobotę (w czerwcu) od godz. 16:00 do 16:30 w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

  3. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe do NSPJ, które będą się odbywały: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki po Mszy św.; w soboty o godz. 16:30, natomiast w niedziele o  godz. 14:30.  Szczególnie zapraszam młodzież i dzieci.

  4. W  poniedziałek  zapraszam wszystkich gimnazjalistów na Mszę Świętą o godz. 18:00, a potem klasa II gimnazjum będzie miała swoje spotkanie w salce.

  5. W czwartek Msza św. szkolna dla wszystkich dzieci o godz. 18:00. W czasie Eucharystii zostaną przyjęci w szeregi kandydatów do służby ministranckiej trzej chłopcy. Po Eucharystii zapraszam Parafialny Zespół Synodalny na spotkanie w salce. W tym tygodniu zapraszam na procesje w oktawie Bożego Ciała będą się odbywały w ramach nabożeństw czerwcowych. W czwartek zakończenie – Na Mszy szkolnej błogosławieństwo wianków i ziół. Za udział w procesji eucharystycznej można zyskać odpust zupełny.

  6. W piątek o godz. 9:30  zapraszam na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego. Wieczorem z okazji Dnia Ojca zapraszam na Mszę św. w intencji ++ i żyjących ojców.

  7. W sobotę spotkanie formacyjne dla Marianek  o godz. 11:00 natomiast dla ministrantów o godz. 9:00 w salce.

  8. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

  9. Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy Róża Pana Depty (w  intencji Ojczyzny i Synodu Diecezji).

  10. W kancelarii parafialnej można  regulować opłaty cmentarne za bieżący rok -  za wodę, śmieci i miejsce.

  11. Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego”, gazetki parafialnej, „Echa Królowej Pokoju” oraz pozostałej prasy katolickiej i misyjnej.

  12. Do sprzątania kościoła w tym tygodniu zapraszam:
         Poniedziałek – godz. 9:00: Edyta Kulczycka, Krystyna Ździebczok, Mariola Więcek, Bernadeta Jeszka, Bogusława Paskuda.
         Sobota – godz. 9:00: Edyta Szajt, Patrycja Myszak, Urszula Jureczko, Sylwia Brzózka, Julia Drożdż.

  13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii natomiast za tydzień na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Kolekta z ubiegłej niedzieli na spłatę nowego pieca CO wyniosła 2300 zł.  Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

  14. Bóg zapłać za wszelką pomoc i prace wykonane w tym tygodniu na rzecz  parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom.


 

Facebook Twitter Google+ Pinterest